Mida teha?

MinigolfMeie enda maja I korrusel asub massaažisalong, kus toimetab Nelli Vitkin.
– Telefon: +372 53815050
– E- kontakt: nelli.vitkin@mail.ee

Valgevilla kontaktidelt ei ole paraku võimalik massaažide aegu broneerida, palume otse Nelliga ühendust võtta. Meie jääme lootma mõistvale suhtumisele :)

Toilas on väga palju seda, mida tasub avastada! Tänu aktiivsele kogukonnale on aastaläbi ka väga tihe kultuuriprogramm, selle leiad SIIT!

Mida aga Toilas veel teha? Kõige suuremate teenuste pakkuja on alevikus muidugi Toila Spa, kus on pakkumisel:
minigolf,
laste mängumaa,
Termid ja Wellness- keskus.

Toila Oru park pakub kaunist maastikku ja hingematvaid vaateid- prindi endale terviseraja kaart SIIT!

IDA-VIRUMAAL VEEL PÕNEVAT:

Toilast Voka kaudu läbi sõites jõuate Konju külla, kuis on maalähedane Konju Mõisa Talu kitsekasvatus, seal saab loomi paitada ja tellida ka ekskurisooni kitsepiimatööstuses. Broneeri aeg ette!

Seiklusmatk, safari, veematkad 

Eesti Kaevandusmuuseumis pakutakse tegevust kogu perele. Peale muuseumi külastust pakub Adrenaator elamusrikkaid seiklusi, ägedat safarit tsikli või ATV-ga matkasid. Võimalus on ka jalgsi matkata  huvitavatel  radadel,  ületada veekogu parve või köistee abil. Näha saab kauneid vaateid ning lisaks meie põlevkivienergia kohta huvitavaid fakte. Õnne korral võite kohtuda karu, hundi või mõne tavapärasema metsloomaga.
– Safari giidideks on ekstreem-sporti harrastavad noored mehed.
info@adrenaator.ee
+37 2521 3726

Retk Päite pangale mootorpaadiga või jalgsi.

Sageli ei näe me mere poolt  Päite panka. Päite panga kõrguseks on märgitud 41 meetrit. Meri jääb pangast 50–70 meetri kaugusele. Panga  moodustavad Kesk- ja Alam-Ordoviitsiumi lubjakividest ja nende all olev liivakividest püstloodis sein. Panga ääres laiub 10–30° kasvukaldega pangamets. Enne Sõtke klindilahte ilmestab panka väikese joana seitsme kuni kaheksa meetri kõrguselt laskuv Ukuoja.
– Selle suurepärase vaate jäädvustamiseks on võimalus kasutada merele minekuks Toila Vabatahtliku Merepääste poolt pakutavat meresõitu. Suurepärane elamus kogu perele! Telefon: 520 9403

Narva Kreenholmi tuur

Ekskursioon Kreenholmi manufaktuuri toimub Narva muuseumi giidi juhtimisel. Ekskursioon kestab orienteeruvalt 1,5 tundi. Näha saab  ajaloolise manufaktuuri  ruume seest poolt, kus kujutada ette naisi ketramas ja kangaid valmistama.
– Alates 10. aprillist kuni 30. oktoobrini toimub igal pühapäeval algusega kell 11.00 ekskursioon kreenholmi manufaktuuri.Muuseumi giidi juhtimisel alustatakse ringkäiku kreenholmi vana värava juurest, mis asub Joala tänaval
Tel. 359 9230info@narvamuuseum.ee

Kiviõli Seikluskeskus

akiviolisuusamagi_800Kiviõli Seikluskeskus asub 80 ha suurusel alal ja keskuse südameks on  6,2 miljonit tonni kaaluv tehismägi, mille koostiseks on põlevkivituhk ja poolkoks. Arendajad kujundasid sellest 12 aastaga maailmatasemel tervise-, suusa-, moto-, ratta- ja seiklussporditegevusi ning rahvusvahelisi suurvõistlusi pakkuva paiga.

Talviti pakub keskus hulgaliselt mäesuusa ja -lauarõõme, sest tegu on Eesti kõige pikemate ja kõrgemate nõlvadega, suvel aga mägiautode sõitu ning trosslaskumist.

www.tuhamagi.ee
info@tuhamagi.ee

+372 53 317 322