Suvi oli rikas!

IlmateadeKoolialgus tähistab tavaliselt sügise saabumist, olgu siis mis ilm parajasti väljas on. Kuid tänane päike ja ligi 20 kraadi sooja ei reeda kuidagi, et suvi läbi oleks… Lähemad 3 päeva jätkub veel samas rütmis…

Rünkpilved teevad taevas oma erisuguseid nägusid ja pääsukesed toimetavad veel nii, nagu ei plaanikski nad lõunamaale minna.

Aga see suvi oli rikas! Meil oli kliente 2 x rohkem, kui eelmisel aastal, mil käisime alles oma esimest hooaega. Ka ilusaid ilmasid oli 2 x rohkem. Toilas toimus 2 x rohkem igasuguseid kontserte- oleme lihtsalt õnnega koos, et Toila valla Spordi- ja Kultuurikeskus teeb sellist suurepärast tööd! Pargiväravas oli taasavatud Toila pargi kohvik, mis parem kui kunagi varem (töötab veel terve septembrikuu N-P); ning Toila rannas pakuti 3 x rohkem rannateenuseid- Kongo kokteilikas ja Sadamasalong. Ühesõnaga, me täname teid kõiki, kes te ajasite Toilas puhtalt oma asja, kuid andsite seeläbi meile nii palju lisaväärtust! Järgmise suveni, me jääme teid igatsema!

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Toila oli sel aastal Ida-Virumaa rannapealinn!

Mida oodata sügiselt?

Neile, kes soovivad osa saada Oru pargi sügisesest värviilust, võiks oma fotoobjektiividelt maha pühkida suvised sõrmejäljed ja tulla tabama seda värvidemängu, mida kunagise Oru lossi aednikud 100 aastat tagasi teadlikult kujundasid, kui puid parki valisid! Prindi pargikaart eelnevalt juba kodus välja!

Kaunist, kaunist sügist!